1

ایجاد حساب کاربری

در بیس پلن می‌توانید به طور اختصاصی یک حساب کاربری به عنوان مهندس حقیقی و حقوقی، پیمانکار و یا شرکت و فروشگاه ساختمانی داشته باشید و فعالیت و خدمات خود را معرفی کنید.
فقط کافیست که با ثبت نام در مجموعه ما و تکمیل کردن پروفایل شخصی خود در فضای مجازی نیز دیده شده و با سایر همکاران خود ارتباط هدفمند برقرار کنید.
 
 
 
2

  ایجاد یک پروفایل شخصی کامل

با ایجاد یک حساب کاربری بیس پلن، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید تمامی مشخصات خود از جمله راه‌های ارتباطی، سوابق کاری، تحصیلات، صلاحیت (اجرا، نظارت و طراحی)، رشته، نوع فعالیت (حقیقی یا حقوقی) و محل فعالیت خود را به اشتراک گذاشته و با مخاطبان خود یک ارتباط پویا برقرار کنید.
3

  برقراری ارتباط بین مهندسان و فعالان حوزه ساختمان

با ایجاد یک حساب کاربری بیس پلن، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید همکاران خود را آنالیز کرده و حتی با آن‌ها از طریق ایمیل و پیامک در ارتباط باشید.
همچنین کاربران می‌توانند در کنار شرح فعالیت و به اشتراک گذاری راه‌های ارتباطی برای مخاطبان خود، همکاران خود و تیم خود را به همراه مشخصات کامل در صفحه اختصاصی خود و همچنین محل فعالیت آن‌ها را معرفی کنند.
4

  معرفی دفاتر طراحی و شرکت‌های حقوقی

بیس پلن بستری را فراهم کرده است تا بتوانید با دفاتر طراحی و شرکت‌های حقوقی و نحوه عملکرد آن‌ها آشنا شده و ارتباط برقرار کنید. این بستر متقابلا برای این دفاتر و شرکت‌ها فراهم شده است تا بتوانند با پروفایل خود در مجموعه بیس پلن، فعالیت خود را شرح داده و با مخاطبان خود ارتباط موثر داشته باشند.