برخی از سوالات متداول

برای ثبت نام در سایت فقط کافیست دکمه ثبت نام در صفحه اصلی سایت را بزنید تا وارد مرحله ثبت نام شوید. در صفحه ثبت نام، اگر کاربر جدید هستید از کادر سمت چپ و اگر در بیس پلن حساب کاربری دارید از کادر سمت راست وارد پروفایل شخصی خود شوید.

بیس پلن این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با ایجاد یک حساب کاربری و ساخت پروفایل شخصی، نمونه کارها و فعالیت‌های خود را در صفحه خود به اشتراک بگذارید و همچنین می‌توانید در صورت نیاز فایل‌های مربوطه را بارگذاری کنید.

حوزه فعالیت بیس پلن در حال حاضر فقط در سطح استان البرز می‌باشد.

سایت بیس پلن این امکان را فراهم می‌کند تا مهندسان، پیمانکاران، شرکت‌های ساختمانی و سازنده‌ها و همچنین فروشگاه‌های ساختمانی با یکدیگر در ارتباط بوده و شاهد فعالیت و صلاحیت‌های یکدیگر باشند. ما علاوه بر ایجاد یک بستر کامل جهت معرفی، امکان ارتباط پویا را برای مخاطبانمان فراهم کرده‌ایم.

بیس پلن هم برای مهندسان و هم برای شرکت‌ها و فروشگاه‌ها امکان تبلیغات را فراهم کرده است. می‌توانید علاوه بر معرفی حرفه و فعالیت خود در حساب کاربری شخصی، در صفحات دیگر سایت تبلیغات داشته باشید.

هنگام ثبت نام و ورود به پیشخوان خود، هر اطلاعاتی که وارد می‌کنید به غیر از نام کاربری و رمز عبور برای سایر فعالان سایت قابل مشاهده خواهد بود. ناگفته نماند که تمامی فعالیت شما در سایت توسط پشتیبان سایت بررسی و پس از تأیید به نمایش گذاشته می‌شوند.

قسمت فروشگاه‌های ساختمانی جهت معرفی فروشگاه‌ها می‌باشد و برای خرید بایستی از طریق اطلاعات موجود در پروفایل این فروشگاه‌ها با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را مطرح کنید.

امروزه عصر, عصر ارتباطات می‌باشد، سایت بیس پلن بستری را آماده نموده که سازندگان می‌توانند به راحتی تمامی دفاتر و شرکت‌های طراحی و مهندسی و فروشگاه‌های ساختمانی در استان البرز را رصد نموده و با رزومه کاری آن‌ها آشنا گردند و در این فضای رقابتی بهترین‌ها را انتخاب کرده و ارتباط برقرار کنند.
مهندسان فعال نیز با ارائه رزومه و صلاحیت‌های خود فعالیت‌های مضاعف خود را بیشتر معرفی نموده تا در این دنیای بزرگ مجازی شناخته و مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشند.
در این پکیج کامل، تمامی فعالان ساختمان اعم از مهندسان پیمانکاران سازندگان و فروشگاه‌های ساختمانی در ارتباط بوده و خود را پرزنت می‌نمایند و در این مراودات کاری و مالی، سود و منفعتی عادلانه نصیب تمامی فعالان ساختمان می‌گردد.

(البته این موضوع در فاز دوم اجرایی می‌شود) شما می‌توانید کلیه سوالات حقوقی, فنی مهندسی, مالیاتی و بیمه‌ای خود را عنوان نموده و ما با استفاده از کارشناسان خبره در صورت امکان پاسخگو شما عزیزان هستیم.
در ضمن از کلیه همکاران و کارشناسان مذکور دعوت به عمل می‌آید که در صورت تمایل اعلام همکاری نمایند تا ما، شما را جهت ارتباط بیشتر با آن‌ها لینک کنیم.